„Mój ogródek „

KOMUNIKAT BIURA OZ.
18 grudnia 2020
Stanowisko ROD Gwarek w sprawie projektu ustawy .
4 stycznia 2021

Mój Ogródek” – co miesiąc nowe ogrodnicze porady i inspiracje! Styczniowy numer w sprzedaży od poniedziałku – 21 grudnia – 21.12.2020

Zrób prezent swoim najbliższym! Obdaruj ich roczną prenumeratą „Mojego Ogródka”, to tylko 42 zł.

„Mój Ogródek” możesz mieć w wersji tradycyjnej – papierowej lub znacznie wygodniejszej – cyfrowej: adnroid https://bit.ly/3kjiWb3; IOS: https://apple.co/2TdaoGH

W styczniowym „Moim Ogródku” kontynuujemy cykl warzywniczy – mało miejsca dużo warzyw. Znajdziesz tu całą kwintesencję planowania warzywnika, przeznaczoną dla działkowych potrzeb. A że zima, to idealny czas na rozmyślania o nowym, warzywnym sezonie, tak więc taka zbilansowana wiedza, przyda się nawet wytrawnym działkowcom. Zbierz trzy części, a nie przeoczysz żadnego, ważnego zabiegu i ani terminu w warzywniku.

Skorzystaj koniecznie z informacji jak ciąć drzewa owocowe! W styczniowym wydaniu pomagamy krok po kroku przywrócić atrakcyjny wygląd działkowego sadu poprzez cięcie odmładzające.

Sięgnij po nasz bardzo praktyczny dodatek specjalny – „Logika ogrodu”. Dlaczego pewne rzeczy powtarzamy w ogrodzie co roku? Po co to robimy? Uzasadnienie jest bardzo proste, ale wymaga ogrodniczej, całościowej wiedzy, którą wystarczy tylko poznać, aby wszystko stało się logiczne i pasowało do siebie. W styczniowym wydaniu cz. 2 – Sadzenie, pielęgnacja i cięcie.

Tylko u nas, nie przegap!

• Mobilne łąki – Bioróżnorodność w mini skali, a czemu nie! Stworzenie małej łąki i ustawienie jej na działce, to doskonały pomysł, aby uatrakcyjnić istniejące już działkowe nasadzenia. Można taką łączkę postawić również na balkonie i zachwycać się takim bogactwem kwiatów, które przypominać nam będzie o naszej ukochanej działce.

• Ciekawe odmiany – Świat warzyw jest nie tylko bardzo samczy, ale też bardzo ciekawy w swoich oryginalnych kształtach. Tylko w „Moim Ogródku” znajdziesz frywolne w swym wyglądzie warzywa, które z powodzeniem można uprawiać na działce.

• Rośliny groźne w ogrodzie – Brzmi groźnie, i tak powinno być. Poznaj dziesięć gatunków, których nie należy sadzić w ogrodzie. A dlaczego? Dlatego, że są bardzo inwazyjne i mogą zaszkodzić naszym gatunkom rosnącym na działce.

 

• Wieczny las w szkle – To hit prezentowy, który wciąż jest chętnie kupowany i ustawiany w domu. Pomagamy więc w jego pielęgnacji, a tym samym krok po kroku, w instruktażowym materiale zachęcamy do zrobienia własnego wiecznego lasu. Z nami zaoszczędzisz duże pieniądze, a więc do działa!

• Trejaże dla początkujących – Nie każdy ma zdolności manualne i lubi majsterkować, ale każdy z nas lubi zadbaną działkę. Co więc wówczas zrobić? Skorzystać z prostych rozwiązań na estetyczne trejaże, doskonałe do ogrodu warzywnego i ozdobnego.

Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do działkowego sklepu internetowego www.dzialkowiecsklep.pl Znajdziesz w nim tematyczne e-booki i wiele e-wydań specjalnych! Warto skorzystać!