Kontakt

Nazwa ROD Imię i nazwisko Telefon kontaktowy Dyżur
ANIOŁÓW w Częstochowie ul.Warszawska 285 Danuta Badera 512 897 688 wtorek 17,00 do 18,00 w świetlicy.
Błeszno-Wzgórze Częstochowa ul.Bienia Tadeusz Ciechan 667-308-893 wtorek od godz.16 do godz.18
Ceramika Częstochowa ul. Huculska Andrzej Bogacz 501-614-656 sobota od godz.15-do godz.16
Chopin Częstochowa AL. Jana Pawła II 84 Łukasz Wywiał 667-338-779, 509-778-336 e-mail rod_chopina@op.pl zgodnie z komunikatem na www.rodchopina.pl
Częstochowianka Częstochowa ul.Rejtana Bogdan Góral 502-598-026
ELANEX w Częstochowie ul.Krakowska 80 Anna Czaplarska 503-104-074
Gwarek Częstochowa ul.Mirowska Stanisława Stemplewska 693-316-220
Hutnik Częstochowa ul.Limbowa Józef Kamizela 34 363-24-70 wtorek od godz.16 do 18
Huta Częstochowa Częstochowa ul.Dębowa Mariusz Starczewski 502-441-168
Jelonek Częstochowa ul.Kusocińskiego Agata Kaczmarek 600636655
Kościuszki Częstochowa ul. Mazowiecka Grzegorz Kutrzyk 795-123-970 środa godz.od 14-16
Konopnickiej Częstochowa-Dźbów ul.Kopalniana Loretta Michałek 735804464
Koniczynka Częstochowa ul.Łomżyńska Zbigniew Wysocki 501709958 pierwsza sobota miesiąca od godz.15 do godz. 16
Kolejarz Częstochowa ul. Olszowa Jacek Imieniński 731-967-172
Malwa Częstochowa ul. Św.Andrzeja Jan Sołtysik 602150033
Mickiewicza Częstochowa ul. Bystra Krzysztof  Szafel 666-604-627 , rodmickiewicza.org wtorek 15:30 – 17:30 , piątek 15:30 – 17:30
Metalurg Częstochowa ul.Brata Alberta Marek  Jastrzębski 694-100-335
Nad Białką Częstochowa ul.Ikara  235 Adam Więcławik 604-764-431
Narutowicza Częstochowa ul.Żelazna Mariusz  Tymiński 602-899-907
1Maja-Wolność Częstochowa ul.Olsztyńska Marian Gradzik 503-129-726 wtorek w godz.od 15,30 do 17,30
Pokój Częstochowa ul. Jutowa Genowefa Woźnica 694-128-313 piatek w godz od 15 do 17
Przyjaźń Częstochowa ul.Żyzna Jan Tauzowski 695-427-748
Przyszłość Częstochowa ul.Salomei Grzegorz  Musiał 605-214-269
Park Piastów Częstochowa ul.Krakowska Magdalena Tomaszewska 508168184 www.rodparkpiastow.czest.pl pierwszy poniedziałek miesiaca w godz od 16 – do 18
Pod brzózką Częstochowa ul Gminna 60 Jan  Ciastek 501-251-320 czwartek od godz.17- do godz.18
Relax Częstochowa ul.Mirowska  139/141 Wiesław  Wiatrak 795-069-295

naszrelax@wp.pl

Rząsawa Częstochowa ul. Ugody Robert  Miklus 574-124-566 sobota od godz.12-do godz.14
Sarenka Częstochowa ul.Kusocińskiego 151/161 Jan Wypart 605-042-841
Sarenka II Częstochowa ul.Kusocińskiego Monika  Jaworska 509-304-692 www.sarenka2.pl
Skłodowskiej Częstochowa ul Geodetów Krystyna Pawelak 880539279
Społemowiec Częstochowa-Dźbów ul.Kopalniana Filomena Jagusiak 508-555-100
Tysiąclecia Częstochowa ul.Rolnicza 47 Grzegorz Tasarz 34 325-40-48 ; 697-983-210 środy od godz. 17-do godz.18
Wodnik Częstochowa ul. Mirowska Wacław Wawrzak 728-280-153
Wypalanki Częstochowa ul.Bór 201 Władysław Kaziród 513-142-727 , mail rodwypalanki@o2.pl wtorek od godz.16-do godz.18
Żabiniec Częstochowa ul.Ikara Zdzisław Karoń 507-483-920
Wrzos Wrzosowa ul.Cementowa Michał Konopka 695-140-751
Górnik Huta Stara Dorota Dobosz 502488907
Energetyk Lubliniec ul.Grabowa Franciszek Lesik 660-115-376
Kolejarz Lubliniec ul.Częstochowska Dariusz Maciow 607-217-096
Morfeusz Lubliniec ul,Lisowicka Krzysztof Olczyk 606-408-232
Nadzieja Lubliniec ul.Strzelecka Eugeniusz  Wawrzyniak
Sielanka Lubliniec ul.Strzelecka Eugeniusz  Kiełtyka 886-842-854
Włókniarz Lubliniec ul.Powstańców Śląskich Zofia  Wodara 607-355-581
Krokus Blachownia ul.Miodowa 8 Michał Nalewajka 506-432-038 czwartek w godz.od 17 do godz. 18
Odlewnik Blachownia ul.Sienkiewicza Jerzy Wawszczak 511-703-151 meil rododlewnik@op.pl
Storczyk Blachownia ul.Cmentarna
Warzywnik Blachownia ul.Ks.Kubowicza 10 Elżbieta Kucharz 606-591-156
Stefana Batorego Kalety – Drutarnia Krystian Gladys 697-305-809
Kopalina Kalety ul. Kochanowskiego Antoni  Garbaciak
Wojska Polskiego Kalety ul.15-grudnia Stefania                              Marciniak-Nocuń 660-705-667
Hutnik Myszków ul. Jaworznicka Monika  Kuśnierz 509-177-670
Wypoczynek Myszków ul. Szpitalna Janina Długosz 602-398-855
Oaza-Kopernik Rędziny ul. Działkowiczów Anna Gradowicz 784-308-131
Budowlani Lisów ul.Leśna Jerzy Konopczyk 508-051-075
Krystyna Panki ul.1-go Maja Jarosław Hudy 695-418-394
Lompy Woźniki ul.Głazówki Jerzy Kucypera 517-737-262
Pszczółka Herby – Kalina Romana Matyńska 34-357-45-69
Słoneczko Poraj ul.Sportowa Tadeusz Samborski 721-558-662
Sienkiewicza Koniecpol ul.Robotnicza Andrzej Lipka 534-189-186