ŻYCZENIA OZ Z OKAZJI DNI DZIAŁKOWCA – 2020.

Dotacje miast i gmin dla ROD w kraju w 2020r. Dziękujemy samorządom.
11 września 2020
Susza !!!
17 września 2020

Drodzy działkowcy .

Szanowni Państwo .

 

Wrzesień zawsze w tradycji ogrodnictwa działkowego kojarzony jest z Dniami Działkowca świętem wszystkich działkowców , świętem plonów i radością z możliwości jakie daje nam posiadanie działki w Rodzinnych Ogrodach Działkowych .

Ten rok niestety z uwagi na panującą pandemię spowodowaną wirusem COVID -19 oraz wprowadzone obostrzenia sanitarne uniemożliwił nam organizację Okręgowych Dni Działkowca .

Okręgowy Zarząd pomimo ciężkiego roku spowodowanego pandemią jak również smutnymi zdarzeniami , których  nikt z nas się nie spodziewał kieruje do wszystkich działkowców  podziękowania za pracę na rzecz naszej społeczności  . Szczególnie dziękujemy  zarządom ogrodów, komisjom rewizyjnym  za prace w tak trudnych    i dotychczas nie spotykanych warunkach .

Działkowcom za ich pracę  na działce , dbanie o dobro wspólne i zrozumienie innych niż zawsze warunków pracy zarządów ogrodów .

Życzymy Państwu zdrowia abyśmy mogli w następnym roku obchodzić Okręgowe Dni Działkowca w  jak najszerszym gronie przyjaciół  .

 

Z wyrazami szacunku

Okręgowy Zarząd i Okręgowa Komisja Rewizyjna

w Częstochowie

 

 

Częstochowa wrzesień 2020