Październikowy 'Mój Ogródek”

Susza !!!
17 września 2020
Czytamy działkowca – październik .
24 września 2020

Październikowy „Mój Ogródek” na rynku od 23 września! Kup, przeczytaj, koniecznie poleć innym działkowcom! – 23.09.2020

W październikowym numerze czeka na Was praktyczny temat miesiąca – „Ogródek jesienią”. Nie szukaj wiadomości w innych źródłach! W „Moim Ogródku” znajdziesz informacje o wszystkich najważniejszych, ogrodowych pracach, które czekają ogrodników jesienią na działce.

Ponadto, w bieżącym numerze, znaleźć można gatunki wrażliwe na podmakanie. Nie czekaj aż się zmarnują! Pomóż im już teraz. Poznaj skuteczne sposoby zapobiegania podmakaniu korzeni na rabacie.

Październik to również dobry czas sadzenia kwiatów cebulowych. Warto więc skorzystać z naszych artykułów –„Cebulowe w pojemnikach” i „Co warto wiedzieć o liliach?”. Przeczytaj i zastosuj, ciesz się atrakcyjnymi kwiatami w przyszłym sezonie!

Sięgnij po nasz dodatek specjalny – „Sadzimy krzewy ozdobne i owocowe”. Poznaj atrakcyjne i cenne gatunki krzewów ozdobnych i owocowych, doskonałych na Twoją działkę. Zapraszamy do działkowego sklepu internetowego www.dzialkowiecsklep.pl

 

Polecamy szczególnie:

Owocowa pergola – 2 w 1 czyli smaczne i dekoracyjne pnącza! To idealny duet na każdą działkę! Poznaj najlepsze gatunki i zasady ich uprawy.

Kiszonki kontra wirus – Produkty pofermentacyjne to prawdziwa „petarda” dla zdrowia! Wzmocnij się już teraz, aby Twój organizm był silniejszy w sezonie jesienno-zimowym! Polecamy kiszonki, m.in. z rzodkiewki, cukinii, buraka – czyli z tego co uprawiamy we własnym warzywniku.

Rozdrabniacze do gałęzi – Tylko w „Moim Ogródku” znajdziesz praktyczny przegląd tego, co oferuje rynek! Skorzystaj z rad, wybierz narzędzia odpowiednie dla Ciebie!

Zakładamy rabatę – Trawnik już nie jest modny! Co więc posadzić zamiast niego? My proponujemy stworzyć bujną, kolorową, pachnącą i wabiącą owady pożyteczne rabatę. Poznaj etapy jej zakładania. Ciesz się bioróżnorodnością i jej korzyścaimi.

Dlaczego warto sadzić maliny jesienne?– Bo są doskonałe! Jeśli lubisz maliny, to koniecznie poznaj korzyści z ich uprawy na działce. Nie będziesz żałował!

Powrót